Zástupný
Expresné vybavenie

Expresné vybavenie

3,00

Na sklade (Garantované doručenie do 1-2 prac. dní!

Objednajte si kvalitné rúška za garantovane najnižšie ceny a my vám ich doručíme do max 48-72 hodín

  • Rýchle doručenie
  • Najnižšie ceny
  • Garancia kvality

Návod na použitie jednorázového rúška :

1. Pred nasadením rúška si očistite ruky gélom na báze alkoholu alebo mydlom a vodou

2. Chyťte rúško za gumičky nie za filtračnú časť

3. Priložte rúško na tvár, gumičky by mali ísť súbežne s ušami

4. Nasaďte vrchný okraj rúška aby jeho vrchný koniec prekrýval nos

5. Natiahnite gumičky za uši a uistite sa že sú gumičky pevné

6. Upravte si spodný okraj pod bradu (pre dosiahnutie lepšej priľnavosti na tvár je potrebné oholiť sa)

7. Skontrolujte, či rúško úplne dolieha k tvári

8. Počas používania sa rúška nedotýkajte, ak tak potrebujete urobiť, vydezinfikujte si ruky gélom na báze alkoholu alebo mydlom a vodou

9. Rúško odstraňujte iba uchopením za gumičky, nikdy nechytajte filtračnú časť !

10. Použité rúško vyhoďte do uzatvárateľnej nádoby  a vydezinfikujte si ruky gélom na báze alkoholu alebo mydlom a vodou, tvár si umyte mydlom a vodou

Je to jednorázové rúško?

Áno naše rúška sú označované za jednorázové, s maximálnou dĺžkou používania 8 hodín. Avšak sú odolnejšie voči navlhnutiu, trhaniu a sú pohodlné na nosenie, preto sú naozaj vhodné aj na aktívnu prácu.

„Prateľné“ či „viacpoužiteľné“ rúška strácajú veľmi rýchlo na svojej kvalite pri praní a už po prvom praní zďaleka nemusia mať pôvodnú kvalitu, ktorá ani na začiatku pri „domácich“ šitých rúškach nebmusela byť postačujúca.

Sú tieto rúška prateľné?

Nie bohužiaľ, jednorázové rúško by sa malo použiť iba raz. Sú rôzne druhy dezinfikácie, avšak oficiálne nie sú odporúčené žiadnou zdravotnou organizáciou.

Aké štandardy spĺňajú tieto rúška?

Naše rúška majú filtrovateľnosť vyše 95% a majú vo vnútri BFE95 filter, ktorý spĺňa normu N95. Viac v záložke Certifikácia.

Koľko stojí poštovné?

Momentálne máme v ponuke Poštu 1. Triedu za 4.50€ a Express kuriéra za 6€. Rozumieme, že Vám tieto ceny prídu prehnané, ale s CoronaVírus opatreniami stúpli ceny na pošte aj vo všetkých distribučných spoločnostiach. Musíme to prehltnúť ako kpt. Denko. Nad 150€ je Express kuriér zdarma.

 

 

Z dôvodu opatrení kvôli covid-19 je zásielky formou sa zavádzajú špeciálne opatrenia!

1.Trieda – Slovenská pošta

Pri využití 1. Triedy Slovenskej pošty je nutné vyzdvihnúť zásielku na pobočke Vašej pošty. Platiť je možné v hotovosti alebo kartou. Prosím dodržujte hygienické opatrenia stanovené štátom a danou pobočkou. Nezabudnite na rúško, rukavice a dostatočný odstup. Odporúčame balíček vydezinfikovať.

Express Kuriér

Pri dodaní Express kuriérom je možná použiť výlučne iba platbu kartou. Rovnako nezabudnite na rúško, rukavice, dostatočný odstup a vydezinfikovanie objednávky.